Джерело: фейсбук посольства України в Хорватії

Раніше обмеження мали діяти до 31 січня. Всього у країні 232 тисячі інфікованих. Одужало – 224 тисячі. За останню добу виявили 336 випадків захворювання, одужало – 459 людей.

Читайте також: Які країни посилюють локдаун для іноземних туристів через COVID-19 з лютого: деталі

Правила в'їзду українців у Хорватію

►Туристи, які перетинають кордон Хорватії з країн, де поширюється мутований COVID-19, повинні мати негативний результат ПЛР-тесту, який зроблений не пізніше, ніж за 48 годин.

Також іноземці повинні відсидіти карантин тривалістю 14 днів. Якщо власним коштом здати повторно ПЛР-тест після 7 днів ізоляції, то цей термін можна зменшити.

►Якщо ви в'їжджаєте з особистих невідкладних причин – похорон, лікування – то можна без тесту. Однак потрібно виїхати з Хорватії впродовж 12 годин з моменту в'їзду.

►Українці, які їдуть у Хорватію для здійснення волонтерської діяльності на територіях, які постраждали від землетрусу (Сісачко-Мославачка жупанія, частина Загребської та Карловацької жупаній), теж можуть перетнути кордон без тесту. Втім їм потрібен попередній дозвіл Штабу цивільного захисту Хорватії.

Яким категоріям українців дозволений в'їзд у Хорватію

  1. Медикам, дослідники у галузі охорони здоров'я, працівники по догляду за людьми похилого віку (за наявності негативного ПЛР-тесту);
  2. прикордонники;
  3. працівники транспортної галузі;
  4. дипломатам, співробітникам міжнародних організацій, військовим та поліцейським, які виконують службові обов'язки;
  5. особам, які подорожують транзитом;
  6. студентам;
  7. морякам (за наявності негативного ПЛР-тесту).