Найшвидшим та найдешевшим маршрутом, який з'єднує ці країни є проїзд через Великобританію. Але тепер компанії уникають його через бюрократію, пов'язаної з митними та нормативними перевірками.

Читайте також У Євросоюзі очікують відновлення туристичних подорожей з Україною: за якої умови

Нові рейси поромів в обхід Британії

Компанія Brittany Ferries в лютому відкрила додаткові поромні маршрути, які з'єднують Корк з Роскоффом і Росселаре з Шербуром.

Своєю чергою Stena Line відкрила нове сполучення вихідного дня між Дубліном і Шербуром.

В порівнянні з минулим роком, кількість поромних рейсів, що курсують між Росселаре, найближчим портом до материкової Європи, і континентом збільшилася більш як в чотири рази.

В цей час між Ірландією і Францією здійснюється майже 40 щотижневих прямих рейсів, що забезпечує зв'язок нашого єдиного ринку ЄС по морю, – пише у Твіттері посольство Ірландії в Парижі.

Французько-італійська поромна компанія Corsica Ferries буде керувати новим сполученням між Ірландією, Англією і Шербуром у Франції. Причиною стало падіння трафіку в Середземному морі, яке було викликано пандемією, і необхідністю нових маршрутів в Ірландії.

Пором компанії Mega Express Four, який буде використовуватися для сполучення Ірландії з Великобританією, прибув до Дубліна минулого тижня.

Нагадаємо, раніше Україна домовилася з ЄС про налагодження транспортних перевезень.