Редакція Travel24 зібрала для вас туристичні "розводи", на які дуже легко повестися.

Читайте також Як обманюють туристів у різних країнах: поради, які не дозволять ошукати вас

Цікавий "розвод" у Каїрі

Ви прилетіли в Каїр і вам на зустріч іде хлопчик з пакунками стаканів. Логічно, що вам не будуть цікаві ці склянки, ще й в центрі міста. Але раптом хлопчик ненароком падає і розбиває їх.

Миттю дитина починає плакати, а туристи дуже співчутливі та не скупі – дають йому просто так гроші. Склянки ці коштують копійки та хлопець розбиває їх спеціально.


Розбиті склянки в Каїрі / Фото з фейсбука AviaStop

Танцюючі мультяшки

Такий вид заробітку на туристах можна зустріти в Італії, Польщі, Румунії та Іспанії. На пішохідних вулицях можна помітити людину з магнітофоном, а поруч із ним – персонажів з мультфільмів, які зроблені з паперу. Вони завзято танцюють під музику.


Танцюючі мультяшки / Фото Life-globe.com

Коштують вони приблизно 2 євро, а продавець стверджує, що фігурки танцюють від хвиль з динаміка. Насправді туристи купують звичайний шматок картонки. Фокус у тому, що кожна фігурка має гачок, до якого кріпиться волосінь, за яку рухають шахраї.

Мавпочки на Балі

На Балі можна зустріти спеціально навчаних злодюжок – мавпочок. Їх тут дуже люблять, тому для них навіть організовані спеціальні храми та парки. Мавп цікавить не тільки банани, а ваші цінні речі. Натомість підприємливі місцеві завжди готові повернути вам вкрадені речі за 3 – 5 доларів.


Тримайте свої речі міцно / Фото tonkosti