Travel24 розповість вам про них.

Читайте також: Помилки за кермом під час подорожі, які роблять навіть досвідчені водії

Правило №1

Перед подорожжю автомобілем треба добре виспатися, і обов'язково поїсти, щоб в організмі була достатня кількість енергії. У такий спосіб, протягом довгої дороги ви не будете засинати, що не створюватиме аварійної ситуації.

Правило №2

Щоб у дорозі не втрачати енергії, кожні 2-3 години корисно робити зупинки, дихати свіжим повітрям і виконувати коротку розминку.


Зупинка для відпочинку / UnSplash

Правило №3

Щоб тримати себе в тонусі, водії нерідко зловживають напоями з кофеїном, і вважають, що це додає їм бадьорості. Це справді так, але тільки перший час, а після, людина відчуває ще більшу втому.

Правило №4

Під час водіння варто забути про користування мобільним телефоном. Якщо потрібно терміново, щось обговорити, тоді краще скористатися гучним зв'язком. Також не варто забувати, що в багатьох країнах за телефонні розмови за кермом можуть оштрафувати.


Забудьте про користування телефон за кермом / autolubitel.org

Правило №5

Перед тривалою поїздкою автомобілем, потрібно обов'язково переконатися в технічній справності автомобіля. Віддайте вашу автівку на СТО для повного огляду, щоб бути впевненому у своїй безпеці.

Правило №6

Якщо погода похмура, і ви можете відкласти подорож на наступний день – так і зробіть. Адже їхати краще в день, коли немає дощу та інших природних явищ, що заважають комфортному водінню.


У похмуру погоду відкладіть подорож / trassy.livejournal.com

Правило№7

Якщо ви втомилися бути за кермом, то можна на час з кимось помінятися місцями, щоб відпочити від керування автомобілем. Якщо поїздка протікає на самоті, то від втоми може допомогти бадьора музика і відкрите вікно.