Travel24 зібрав для вас 5 найбільш кумедних правил дорожнього руху з усього світу.

Схоже: Незвичайні правила дорожнього руху у різних куточках світу, які варто взяти до уваги

Коста-Рика

Тут цікаві правила щодо вживання алкоголю: згідно з ними, ви можете поєднувати алкоголь і керування транспортним засобом. Тобто ви маєте право сідати за кермо навіть з відкритою банкою пива або келихом шампанського. Але майте на увазі: якщо поліція зупинить вас п'яним – підете за ґрати. Пити можна, водити нетверезим – ні. Знайте міру!

Нью-Джерсі

Якщо водія зупинила поліція за якесь порушення на дорозі – треба посміхатися і тільки посміхатися. Ну, або тренувати "poker face". Вся річ у тому, що в такій ситуації правопорушнику заборонено хмуритися, оскільки за це поліцейський може виписати додатковий штраф.

Таїланд

Ні в якому разі не знімайте одяг за кермом: водіння топлес в країні заборонено – і чоловікам, і жінкам. І до речі, при їзді на чому-небудь двоколісному вам ще знадобиться шолом – його теж знімати не можна.


Водіння топлес у Таїланді заборонено / drivenn.ru

Кіпр

Забороняється водієві без необхідності знімати руки з керма, а також керувати автомобілем в "неналежному" положенні. Так що, якщо відчуєте непереборне бажання погрозити кулаком якомусь недосвідченому на дорозі або сісти зручніше, начувайтесь – штраф становить 25 євро.

Онтаріо

Тут дозволено перетин суцільної смуги. Дорожня розмітка носить попереджувальний, але не примусово-обмежувальний характер. Так що перетинати суцільну чи ні – вирішувати водієві.