Проте зараз прем’єр-міністр країни заявляє, що з огляду на поширення Омікрону відкриття кордонів необхідно відкласти. Що відомо про нові рекомендації та коли країна планує відкрити кордони з огляду на наявну ситуацію – далі.

Цікаво 5 непопсових місць, де можна забути про все і перезавантажитися

Австралія змінить дату відкриття кордонів

Опираючися на рекомендації австралійської Національної служби безпеки, прем'єр-міністр країни Скотт Моррісон заявив про скасування відкриття кордонів 1 грудня. Причина – стрімке поширення Омікрону.

Відомо, що після виявлення в регіоні нового штаму, влада хоче відтермінувати відкриття кордонів принаймні на 2 тижні. За словами Моррісона – це лише тимчасові міри безпеки, які країна змушена застосувати задля безпеки населення. У відомстві заявили, що необхідно спершу дослідити, наскільки добре наявні вакцини захищають від нового варіанту вірусу.

Новий штам вірусу вже в Австралії

В Австралії вже виявили 5 випадків зараження Омікроном. Попри це, у країні поки не анонсують посилення жодних внутрішніх обмежень.

До недавнього часу Австралія була однією із найбільш закритих країн світу, звідки не випускали навіть власних громадян. Видання зазначає, що жорсткі міри безпеки й справді допомогли контролювати поширення COVID-19, однак з іншого боку це призвело до тривалої ізоляції членів однієї сім'ї.

Лише у листопаді країна пом'якшила умови, дозволивши в'їзд повністю вакцинованим громадянам Нової Зеландії та Сингапуру.

До теми Таїланд спрощує умови в'їзду для іноземних туристів

COVID-19 в Австралії: що відомо:

  • Згідно з даними Worldometer, наразі в Австралії хворіють 15 426 осіб.
  • Повністю вакциновано 18 704 697 осіб.
  • В Австралії схвалено такі вакцини проти COVID-19: Moderna, Oxford/AstraZeneca, Pfizer/BioNTech.