Їх найбільша кількість зосереджена на Закарпатті. Приїхати сюди можна у будь-яку пору року для лікування, релаксації та відпочинку.

Читайте також 10 місць, куди поїхати у вихідні на авто неподалік від Києва

5 термальних басейнів України

Гейзер в Залізному Порту

Нині тут обладнали 3 купальні. Дві з них містять гарячу воду, а третя – лікувальну грязь. Колір води в джерелі – буро-коричневий, через високу концентрації йоду. За своїм мінеральним складом і щільністю, вода в гейзері в шість разів концентрованіша, ніж морська. +70 градусів Цельсія – така температура води тут зберігається цілий рік.


Гейзер в Залізному порту / Фото: Instagram / @dikhtatiana

Чани в Лумшорах

Їх родзинкою є те, що оздоровча процедура проводиться просто неба незалежно від пори року. 18 різних чанів переважно розташовані біля річки, тому можна, а скоріше, навіть потрібно, після викупатися в холодній річці.

Ці екзотичні ванни позитивно впливають на серцево-судинну систему, зміцнюють загальний тонус, омолоджують шкіру і насичують її мінералами.

Термальний басейн "Жайворонок" в Берегово

Термальні басейни цього оздоровчого комплексу відомі на всю Україну. Секрет у тому, що вода йде прямо зі свердловин глибиною 1200 метрів – вона не піддається технічній або хімічній обробці.

Комплекс володіє відразу двома термальними джерелами – просто неба і безпосередньо в стінах центру. Температура води становить від +25 градусів Цельсію до +40.


Критий басейн комплексу / Фото: zhayvoronok.net


Басейн просто неба у комплексі "Жайворонок" / Фото: zhayvoronok.net

Комплекс "Деренівська купіль" в Нижньому Солотвино

Термальні води Косино

На території розташовані три термальних басейни для дорослих і один басейн для дітей, в кожному з яких температура досягає +40 – 42°C.

Цікаво Мандруй Україною: Дмитро Комаров опублікував перші кадри нового проєкту – мальовниче відео

Найбільшою популярністю користуються "басейни-близнюки", а родзинкою комплексу є найбільший у світі термальний басейн "Золотий кран здоров'я" з фонтанами-джакузі, виконаними у вигляді традиційних закарпатських напоїв.


Термальні води Косино / Фото: Instagram / @mizuravictoria

Приємного відпочинку!