Враховуючи ситуацію з коронавірусом у Польщі, яка аж ніяк невтішна – 13 тисяч хворих щодня, про відновлення туризму поки не йдеться. Про це у коментарі РБК-Україна заявили у посольстві України в Республіці Польща.

Читайте також Можна і без ПЛР-тесту: Чорногорія скасувала всі обмеження для українських туристів

Першочергові зусилля польського уряду станом на сьогодні спрямовані на забезпечення якнайшвидшої вакцинації 70% населення, – розповів посол України у Польщі Андрій Дещиця.

Він додав, що питання відкриття найближчим часом Польщі для іноземних туристів наразі не розглядається. Переговори про допуск українців для туристичних поїздок на умовах ПЛР-тесту також поки не ведуться.

Посол пояснив це тим, що наявність негативного ПЛР-тесту не виключає загрозу можливого зараження коронавірусною інфекцією.

Дещиця зауважив, що актуальну інформацію щодо умов в'їзду українців до Польщі й щодо поточних обмежень в країні можна знайти на офіційному сайті Посольства України.

Відзначимо, раніше Національний фонд охорони здоров'я Польщі повідомив, що у країні існує більше сотні пунктів виїзної вакцинації. Це означає, що отримати щеплення можна вдома.