В авіакомпанії розповіли, що найбільше змін отримав одяг для бортпровідниць, а от чоловіча форма залишилася класичною.

Важливо SkyUp у серпні відкриє рейс в Саудівську Аравію: розклад, ціни та умови в'їзду

Як зміниться форма

Тепер бортпровідниці SkyUp носитимуть трендові брючні костюми вільного крою, замість класичних сорочок зі спідницями. А на ногах у них будуть не туфлі на підборах, а зручні кросівки Nike. Доповнює образ легкий шкіряний тренч.

Також фірмову хустку тепер кріпитимуть не на шиї, а на плечі, а макіяж поєднуватиме через градієнт блакитні й помаранчеві кольори. Вони символізують схід і захід сонця. Як пояснили у SkyUp, нова форма базується на ідеї динаміки та руху.

Це одяг для активних, сміливих, яскравих. Для тих, хто не любить офіціозу, але цінує стиль, реагує швидко, діє зважено, приймає виклики й долає їх. Форма для тих, хто відкритий до нового, тих, хто любить подорожі та життя,
– заявили у SkyUp.


Який вигляд матиме нова форма бортпровідниць SkyUp / Фото Avianews


Бортпровідниці носитимуть хустинку по-новому / Фото Avianews

Заміну туфель кросівками SkyUp пояснив тим, що персонал авіакомпанії змушений багато часу проводити на ногах, і зручне взуття має покращити їхнє самопочуття.

Цікаво SkyUp запускає рейси на популярний португальський острів Мадейра

В авіакомпанії зазначили, що нова форма з'явиться в бортпровідників уже восени 2021 року. Її створили разом з партнерами з GUDU і відшиють на українській фабриці.