Radioactive Team – команда ентузіастів, які фотографують і знімають на відео Зону відчуження протягом останніх 15 років. Цього разу вони поділилися відео "Втрачена Прип'ять", в якому можна подивитися на місто до і після аварії на ЧАЕС.

Читайте також Ще зовсім не схожий на Буковель: рідкісні кадри найпопулярнішого курорту України 20 років тому

Вже понад 30 років Прип'ять називають привидом, мертвим містом чи відчуженою зоною. Колись тут проживало більш як 47 тисяч осіб, яких евакуювали після Чорнобильської катастрофи.

Нехай в Прип'яті ніхто не живе зараз, але Місто живе в наших серцях, – йдеться у повідомленні.

Звісно, мова про його жителів, охочих зробити світлини, і просто тих, кому небайдуже. Попри все, місто постійно відвідують й іноземні туристи, а після прем'єри серіалу "Чорнобиль" від HBO популярність зросла ще більше.

У цьому відео ми поєднали доаварійну і післяаварійну відеохроніку. За допомогою машинного інтелекту ми змогли домогтися поліпшеної якості історичних кадрів, і хочемо поділитися з вами також і тими матеріалами, які знімала наша команда, – зазначає "Chernobyl Zone – Radioactive Team".

Що відомо про команду Radioactive Team

Вона представляє регулярні ознайомчі поїздки в Чорнобильську Зону Відчуження, розрахованих на досвідчених мандрівників, фотографів, журналістів і всіх тих, кому в рамках планової поїздки вже тісно. У складі команди досвідчені гіди з накопиченими роками багажем знань і науковим підходом до надання інформації.

Дивіться відео "Втрачена Прип'ять" онлайн: