Азербайджан вже готовий до запуску проєкту та чекає, поки Грузія завершить роботи. Travel 24 розкриває деталі нового туристичного продукту.

Дізнайтесь Перлини Одеської області: відвідати не можна забути

Новий винний маршрут Грузії та Азербайджану

Ініціатором створення винного маршруту Iter Vitis Azerbaijan став Азербайджан, про це повідомив Інтерфакс-Азербайджан глава сектору розвитку туристичної продукції Бюро по туризму Азербайджану Шаріфа Гасанова.


Винний тур Грузії та Азербайджану / Фото Unsplash

Через пандемію COVID-19 країни почали працювати над відновленням потоку туристів та розробили цей унікальний тур. Шлях буде пролягати через винні міста Баку, Шемаха, Ісмаїли, Габала, Шекі, Гейгель, Шамкір, Гянджа і Товуз. У рамках туру передбачена дегустація вин, місцевих сортів винограду та знайомство із національною виноробною культурою Азербайджану та її особливостями.


Знайомство з культурою виноробства / Фото Unsplash

З 2009 року Iter Vitis є сертифікованим маршрутом Ради Європи. Він популяризує культуру виноробства та місцевих пейзажів. Цей проєкт дозволяє мандрівникам відкривати віддалені куточки від Кавказу до західноєвропейських виноградників, дізнаватися про методи вирощування, зберігання та транспортування, а також познайомитися з цікавими історичними фактами та легендами.

Цікаво Від Буковеля до Асканії-Нової: найпопулярніші сучасні місця для відпочинку в Україні