Коли Bees Airline виконає перший політ – залежить від того, коли компанія отримає сертифікати. Це може статися наприкінці грудня 2020, а може вже і в січні 2021.

  • Про це розповів порталу Mintrans представник акціонера Bees Airline Євген Хайнацкий (до липня 2020 року він керував українською авіакомпанією SkyUp Airlines).

Зверніть увагу Авіакомпанія Lufthansa почала продаж нових спальних місць: деталі

Що відомо про нового авіаперевізника, його маршрути та вартість квитків

  • Літаки перевізник взяв у лізинг ті, якими раніше користувалися МАУ (це два Boeing 737-800). До 2022 року авіапарк планують розширити до 6 літаків. Базуватися компанія буде в аеропорту в Жулянах.
  • Працюватиме новий лоукостер і на чартерних рейсах. Зокрема, перші рейси полетять до Єгипту, відповідно до угоди з туроператором Tez Tour Ukraine.
  • У 2021 році відкриють і регулярні маршрути, але які саме – поки не відомо. Одним із напрямків, як зізналися в авіакомпанії, буде місто Батумі у Грузії.
  • Скільки коштуватимуть квитки – також у компанії ще не знають. Кажуть тільки, що про це ще думають: "Ми ще обговорюємо, чи будуть у нас, умовно, квитки по 5 євро".

Власником перевізника є, як свідчать дані з відкритого доступу, український підприємець Сергій Смирний – персона непублічна.

Запуск лоукостера у період пандемії: чи це рентабельно

У Bees Airline розуміють, що запускати бізнес у період пандемії та закритих кордонів – ризиковано.

  • Однак, як зауважив Хайнацький, "нова авіакомпанія – це довгостроковий проєкт", який розраховує стати успішним після коронакризи.

З іншого боку, якщо в Україні введуть локдаун, усі плани доведеться суттєво коригувати.

До теми Лондонський аеропорт "Гітроу" почне приймати рейси з Києва