Раніше відповідну угоду між Кабінетом Міністрів та урядом Перу підписав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та посол Перу в Польщі та в Україні Альберто Ефраїн Уілфредо Салас Бараон.

Важливо Білорусь змінила правила безвізу для іноземних туристів

Підписання угоди відбулося ще 15 липня. Вона запроваджує взаємний безвізовий режим поїздок для громадян України та Перу строком до 90 днів протягом 180 днів. Як раніше зазначили у МЗС України, розширення безвізу із Перу:

  • збільшить кількість міжлюдських контактів,
  • сприятиме новим культурним, фаховим, бізнес-контактам між нашими країнами.

У документі є положення, яке дозволяє сторонам застосовувати до громадян держав іншої сторони національне законодавство, якщо воно передбачає сприятливіші умови.

Цікаво Немов у "Слузі народу": в Перу президентом став шкільний учитель

Які документи потрібні для в'їзду

Аби скористатися можливістю, мандрівникам потрібно мати документи, які підтверджують туристичну мету їхньої подорожі. Окрім біометричного паспорта прикордонники Перу можуть попросити показати бронювання апартаментів чи зворотні квитки.

Яка у Перу ситуація з COVID-19?

Станом на 22 вересня 2021 року у Перу зафіксували 2 168 431 випадок зараження COVID-19. За минулу добу кількість хворих зросла на 779 осіб. Загальна кількість смертей від коронавірусу в Перу становить 199 060 осіб.