Україна і Грузія домовились про взаємне визнання довідок про вакцинацію від COVID-19

3 червня 2021, 13:30
Читать новость на русском

Україна та Грузія попередньо домовилися про взаємне визнання документів, які засвідчують щеплення від коронавірусу. Це має максимально спростити перетин кордону громадянами обох країн.

Відповідна угода буде підписана найближчим часом. Про це повідомляється на сайті Кабміну за підсумками зустрічі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з главою уряду Грузії Іраклієм Гарібашвілі.

Читайте також Сім країн ЄС вже почали видавати сертифікати вакцинації проти коронавірусу

Важливою стала домовленість про укладення найближчим часом угоди щодо взаємного визнання документів про вакцинацію проти COVID-19, – розповів Шмигаль.

За його словами, спрощення умов в'їзду до Грузії для громадян України та поступове нарощування регулярного авіасполучення між містами наших країн сприяє активізації туризму.

Прем'єр-міністр також зазначив, що Україна зацікавлена у збільшенні потоку грузинських туристів. Своєю чергою, Іраклій Гарібашвілі згадав, що до Грузії приїздить чимало українських мандрівників, вони не менш зацікавлені, щоб їхня кількість ще більше зросла.

Крім того, під час цієї зустрічі вони обговорили посилення співпраці у сфері безпеки, торгівлі та енергетики.

За даними Worldometer, станом на 3 червня 2021 року в Грузії виявлено 346 983 випадки зараження коронавірусом, з них 4 853 летальних.

Інші новини Грузії, які можуть вас зацікавити

  • Грузія відкрила сухопутні кордони для іноземних туристів з 1 червня. Перетинати кордон можуть люди з негативним результатом ПЛР-тесту (зроблений не пізніше, ніж за 72 годин до в'їзду). Однак в такому випадку протягом наступних трьох діб після приїзду потрібно буде зробити ще один тест.

    Також подорожувати зможуть туристи, які мають довідку про проходження повного курсу вакцинації.

  • Журналісти вирішили порівняти ціну самостійно організованої поїздки та пакетного туру до Грузії. Як добратися та скільки коштуватиме відпочинок

  • Відкриття шлюзів на греблі гідроелектростанції радянських часів на північ від Тбілісі знизило рівень води в річці Мткварі. Це "оголило" древній перехід, відомий як "міст Помпея", для вивчення археологами.