Так, вакцинованим туристам дозволили не здавати ПЛР-тест за 72 години до вильоту, а нещепленим – більше не потрібно дотримуватися карантину після прибуття в країну.

Читайте також В Будапешт на машині: що потрібно знати мандрівникам

Які правила діятимуть для туристів

На підставі рекомендацій Наукового комітету Тунісу з приводу епідеміологічної ситуації, було прийнято рішення з 15 лютого дозволити щепленим іноземним туристам старше 18 років відвідувати республіку без ПЛР-тесту за умови пред'явлення сертифікату вакцинації від коронавірусу,
– йдеться у повідомленні.

Водночас нещеплені туристи тепер можуть приїхати в країну з негативним ПЛР-тестом, зробленим за 48 годин до вильоту, або експрес-тестом, пройденим за 24 години. Від тестів звільнені діти до 6 років. Результат тесту повинен бути англійською мовою з QR-кодом на бланку.

Згідно з новими правилами, невакциновані мандрівники більше не повинні проходити 10-денний карантин після прибуття в країну. Разом з тим, в аеропорті чергуватиме комісія, яка проводитиме вибіркове тестування. У разі позитивного результату, мандрівника спрямують на самоізоляцію у заздалегідь заброньованому готелі. Час карантину в такому разі скоротиться до 7 днів.

Важливо й те, що у всіх регіонах країни скасовано нічну комендантську годину, яка діяла в Тунісі з 13 січня. Заборона на публічні заходи триватиме 17 лютого, а для відвідування громадських місць, держустанов та лікарень знадобиться сертифікат вакцинації.

COVID-19 у Тунісі: останні дані

  • За даними Worldometer, станом на 11 лютого 2022 року, у Тунісі зафіксовано 958 549 випадків зараження коронавірусом;
  • На жаль, 26 941 із них – летальні.
  • Водночас 867 338 осіб побороли хворобу.