Інцидент трапився на борту авіакомпанії Southwest Airlines під час рейсу з Флориди до Вірджинії. До матері дитини підійшла стюардеса і попросила надіти на неї захисну маску, але дівчинка почала пручатися.

Читайте також Українські термали: де покупатися, аби оздоровитися

Жінка написала у своєму Інстаграм, що вони разом з чоловіком намагалися змусити дитину виконати обов'язкову вимогу для мандрівників, і в якийсь момент стримували дівчинку, оскільки дві бортпровідниці стежили за ситуацією. Однак надіти маску їм так і не вдалося.

За словами матері, дитина просто хотіла посмоктати великий палець в роті, бо це заспокоює її при зльоті. Тоді стюардеса саркастично запропонувала родині два варіанти – надіти маску і вирізати дірку для пальця або приклеїти її до обличчя.

Я просто знаю, що незалежно від того, чи це був сарказм, чи ні, я була збентежена і намагалася виконувати мандат, наскільки могла, – зауважила жінка.

Вона також додала, що розуміє, що в нинішніх умовах носіння маски – це правило для всіх, але в якийсь момент потрібно мати людську пристойність, співчуття.


Стюардеса хотіла приклеїти маску до обличчя дитини / Фото з інстаграму @agcleek

Пізніше мандрівниця звернулася зі скаргою до Southwest Airlines. Ті вибачилися, й заявили, що "поговорять з льотним екіпажем".

При цьому представники авіакомпанії підкреслили, що під час польоту носити маски зобов'язані всі без винятку пасажири старше двох років.

Відзначимо, раніше через 2 туристок в Австралії на карантин закрили весь літак – пасажирки надали результати підроблених ПЛР-тестів. Повторний аналіз був позитивним.