Відповідні дозволи перевізники отримали від Державної авіаслужби України. Наразі відомо, що запланована частота польотів для обох компаній – 2 рейси на тиждень.

Читайте також Найбільші аеропорти Європи: хто очолив "повітряний" рейтинг

Коли авіакомпанії почнуть літати за новим напрямком

Права компанії МАУ на виконання рейсів починають діяти з 1 лютого 2022 року. Компанія SkyUp зможе перевозити пасажирів із 21 травня 2022 року.

Згідно з даними порталу tickets.ua, раніше за напрямком Київ – Ольбія літало 24 міжнародні авіакомпанії, зокрема Air France, AirBaltic та Emirates Airline. Ціна на квитки стартувала від 2 372 гривень. Перельоти за маршрутом здійснюються з аеропортів Жуляни та Бориспіль. У Ольбії – з Коста Смеральди.

Зараз SkyUp пропонує перельоти до Ольбії з пересадкою у Мілані за 2 411 гривень (економклас), аналогічний маршрут у вихідні обійдеться дорожче – в 3 786 гривень.

SkyUp та МАУ: що відомо про авіакомпанії

  • Авіакомпанія SkyUp зареєстрована в Києві у 2016 році, її засновником є компанія "ACS-Україна" Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор Join Up.
  • Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) заснована в 1992 році. Здійснює рейси до столиць і ключових міст Європи, Азії, Африки і США, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів.
  • Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва "Бориспіль".