Ірина Горнєва, яка вже понад пів року живе у Шарм-ель-Шейху та випробувала чи не всі місцеві активності, розповіла чим зайнятися в Єгипті і як заощадити при цьому.

Читайте також Українським туристам не варто сподіватися на подорожі до Європи у 2021 році: пояснення експерта

Верблюди

Під час відпочинку у Єгипті вам обов'язково хоча б десь запропонують спробувати покататися на верблюді. Існує думка, що садять на верблюда безкоштовно, а злізти можна лише за гроші.

Я за весь час проживання в Шарм-ель-Шейху з таким не стикалася ні разу. Дійсно, ви можете дати дітям, які вас кататимуть на верблюді, кілька доларів – це залежить від вашої щедрості та платоспроможності. Але вони будуть щиро вдячні й за цукерки, – поділилася Ірина.

Але мандрівниця радить для певності запитати чи треба буде платити перед тим, як видертися на тварину верхи.


Катання на верблюдах у Єгипті / Фото: Ірина Горнєва

Квадроцикли

Найбільшою популярністю серед туристів користуються прогулянки на квадроциклах, переважно у Ваді ель Кхурум, що в самому Шармі.

Подбайте про те, щоб мати з собою арафатку. В іншому випадку – заплатите 2 долари (майже 60 гривень) за найдешевшу. Прикрите обличчя – це як вимога до техніки безпеки під час катання.


Сафарі у Єгипті / Фото: Ірина Горнєва

Розваги на воді

Покататися на банані коштує від 5 доларів (140 гривень) за одного. Також катання можна отримати у подарунок, коли замовляєте прогулянку на швидкісному катері.

Парашути (парасейлінг) обійдуться від 10 доларів з одного (280 гривень) та 15 доларів (420 гривень), якщо літаєте удвох.


Парасейлінг у Єгипті / Фото: Ірина Горнєва

Подорож до рифу на човні з прозорим дном або батискафі – варто обирати найдешевший варіант. Найдорожче вам запропонують до 35 доларів (980 гривень) за одного.

Човен з прозорим дном – трохи застарілий варіант, але картинка красивіша ніж в батискафі. Батискаф може більше сподобатися через особливості самого судна – воно сучасніше. Дітей віком до 5 років на човні з прозорим дном охочіше катають безкоштовно. На батискафі переважно просять сплатити за дітей старших 3 років.

Цікаво Робота на круїзному лайнері: як влаштуватися та скільки можна заробити

Заповідник Рас Мухамед

Однозначно варто відвідати заповідник. Автобусна подорож дешевша (від 20 доларів або 560 гривень) і цікавіша, ніж морська прогулянка (від 30 доларів або 850 гривень). Кажуть можна загадати бажання, кидаючи камінчики в озеро бажань на Рас Мухамеді.


Озеро бажань на Рас Мухамеді / Фото: ramzestour.com