Йдеться про оглядовий майданчик Summit One Vanderbilt зі скляною підлогою на висоті майже 305 метрів. Локація розташована в найвищому хмарочосі Мідтауна (центральна частина Манхеттену) – One Vanderbuilt.

Читайте також Мрія кожного мандрівника: незвичайний готель у Норвегії з краєвидом на фіорд

У Нью-Йорку відкриють новий оглядовий майданчик

Проєкт розробила архітектурна фірма Kohn Pedersen Fox. Втілення задуму обійшлося у 3,3 мільярда доларів.


У Нью-Йорку відкриють новий оглядовий майданчик / Фото Summit One Vanderbilt

Інтер'єри для Summit розроблені архітектурною студією Snøhetta. Вони включають лаунж і кафе Apres, де подаватимуть легкі закуски та коктейлі.

Summit One Vanderbilt – це захопливий і чуттєвий простір, що охоплює міські пейзажі Нью-Йорка. Наш підхід до дизайну інтер'єру дозволяє відвідувачам зрозуміти своє місце у великому місті,
– зауважила директорка Snøhetta Енн-Рейчел Шиффманн.

Загалом Summit One Vanderbuilt вміщує в себе оглядовий майданчик (останні 4 поверхи хмарочоса), відкриту терасу і ліфти зі скляною підлогою.


Відкрита тераса Summit One Vanderbilt / Фото Summit One Vanderbilt

На відкриту терасу, що на висоті 364 метри, можна підійнятися на прозорих ліфтах всього за 42 секунди. Вони називаються "Сходження" і підіймаються зовнішньою стороною будівлі.


Прозорі ліфти "Сходження" / Фото Summit One Vanderbilt

Крім того, в одній з частин оглядового майданчика, під назвою "Левітація", проходить виставка японської художниці Яеї Кусама "Хмари".


Виставка "Хмари" / Фото Pacific Press Agency / Legion Media

Також у вежі є інсталяція "Повітря" художника Kenzo Digital – це декілька дзеркальних кімнат, в яких місто відбивається крізь скляні стіни, підлогу і стелю.


Інсталяція "Повітря" / Фото Summit One Vanderbilt

Зазначається, що офіційно для відвідувачів оглядовий майданчик відкриється 21 жовтня.