Така кількість снігу випадала на Кікладах кілька десятків років тому. Про це розповіли місцеві жителі.

До теми У пустелі Сахара випав сніг: фотограф зазнімкував рідкісне погодне явище

Курортні острови Греції засипало снігом

В неділю, 23 січня, погодний фронт "Елпіс" накрив Грецію, зокрема Сірос , Наксос, Тінос, Андрос, Міконос , Санторині та інші острови Кіклад. Зараз там спостерігаються низькі температури, сильний снігопад та вітер.

Сильний снігопад викликав безліч проблем на островах, яким бракує інфраструктури, щоб впоратися з такими погодними явищами. Наприклад, на Наксосі багато гірських сіл були відрізані від решти острова, попри постійні зусилля снігоочисної техніки на дорогах. Так, довелося залучати пожежну службу, щоб звільнити громадян з автомобілів.

Мешканці островів зафіксували на фото та відео неймовірні пейзажі та опублікували їх на своїх сторінках у соціальних мережах.


Острів Андрос вкритий густим снігом / Фото Cyclades24

Акрополіс засипало снігом: відео

Засніжений острів Міконос: дивіться відео

Грецію вкрило снігом: пейзажне відео


Зазначається, що внаслідок сильного снігопаду школи всіх рівнів на Кікладах залишаться закритими в понеділок та вівторок, 24 та 25 січня.

Крім того, держава радить громадянам уникати зайвих рухів. Жителям деяких районів надсилатиметься SMS-повідомлення з попередженням про "небезпечний снігопад у регіоні протягом наступних 48 годин" та порадою уникати непотрібних поїздок.