Йдеться про неймовірний світанок на Чорногорі. Світлину опублікував Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост, який щодня ділиться ситуацією на вершині, зокрема погодними умовами.

Читайте також Як підготувати авто до літньої мандрівки: корисні поради водіям

Станом на 06:05 03.08.2021 на г. Піп Іван Чорногірський ясно. Вітер південно-західний 4-5 м/с. Температура повітря +6°C, – повідомляється у дописі.

На фото видно, як хмари "омивають" вершини, а сонце яскраво "виринає" з-за гори й освітлює все навколо.


Неймовірний світанок на Чорногорі / Фото з фейсбуку Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста

У коментарях користувачі мережі захоплюються мальовничістю світлини:

  • "Бомбезно";
  • "Знимка просто чудова";
  • "Дуже гарно! Бомба".

Чорногора: коротко​

Чорногора – найвищий гірський масив Українських Карпат, який розташований на схід від Полонинського Бескиду. Головний хребет простягається на довжину близько 40 кілометрів між долинами річок Чорної Тиси на заході і Чорного Черемошу на сході.

За даними Вікіпедії, з десяти найвищих вершин Українських Карпат – 9-ть розташовані у гірському масиві Чорногора. Зокрема, до нього належить Говерла, найвища точка України з висотою 2061 метр.

Відзначимо, раніше гірський рятувальник Василь Фіцак опублікував відео справжнісінького карпатського "моря" – хвилі хмар "омивали" Чорногору.

Крім того, в мережі поширювалося відео, яке запрошувало туристів провести літо в Україні. Його опублікувала офіційна сторінка України у фейсбуці.