Наприклад, Вінниця – тут чимало непопсових локацій. Такими поділилося тревел-подружжя Макс Узол та Оля Манько.

Читайте також Нетипова Одеса: що приховано від очей туристів

Центр Вінниці

Макс каже, що найвизначніші локації центральної частини міста можна легко обійти пішки.

Головна вулиця міста – Соборна. Тут збереглася стара архітектура, колишній готель "Савой", де засідав уряд УНР. Варто заскочити на площу "Ліверпуль", де тусується молодь,
– радить блогер.

Також додав, що ближче до річки відкривається старий єврейський райончик Єрусалимка, в якому у вас є можливість побачити дивакуваті приватні будиночки з прибудовами.

Вежа Артинова

Це так званий пуп Вінниці. Розташована на Європейській площі. Вежа дуже схожа на ратушу, але насправді – водонапірна. На верхівці – каланча, де колись сиділи пожежники і спостерігали, чи не горить нічого в місті,
– розповідає Макс.

За його словами, певний період вежа була гуртожитком водоканалу. Наразі всередині – музей афганців.


Вежа Артинова у Вінниці / Фото Нового каналу

Не менш цікавим є те, що тричі на день з вежі лунає різдвяна мелодія "Щедрик", адже її автор Микола Леонтович – родом з Вінниччини.

Автомотовелофототелерадіомузей

На думку Макса, це просто якась знахідка, а не локація! Тут раритетний мотлох – машини, мотоцикли, телевізори, музичні інструменти, програвачі, камери, швейні та друкарські машинки.

Найприкольніше, що в музеї можна всього торкатися, гратися, сідати всередину деяких авто. Вхід коштує лише 30 гривень, а відвідати варто 100%,
– запевняє він.

Підземелля капуцинів

Неймовірно цікава місцина – вінницькі катакомби, які розташовані в центрі міста. Якщо надумаєте сходити, то основний орієнтир – костел Святої Діви Марії Ангельської. Саме тут зараз живуть капуцини.


Підземелля капуцинів у Вінниці / Фото Нового каналу

Екскурсія триває 2 години. В її програму входить розповідь про сам монастир, капуцинів і костел, а потім спуск у підземелля на глибину чотири метри.

Ретро-кав'ярня "Пан Заваркін і Син"

Коли заходиш у заклад, очі розбігаються, стільки там всього цікавого. Враження, ніби потрапив у квартиру якогось колекціонера,
– ділиться Оля.

Цікаво Шацькі озера: дивовижне місце, яке хоч раз варто відвідати

Фонтани

Тревел-подружжя радить не забувати про візитну картку Вінниці – шоу фонтанів. За їх словами, вони нещодавно були на схожому перформансі у Батумі, то у Вінниці в рази технологічніше.