Відпочинок з родзинкою: навіщо людям секс-туризм та як безпечно цим займатися

14 січня 2021, 17:58
Читать новость на русском

Коли пара вирушає в подорож, щоб задовольнити свої сексуальні фантазії й потреби – це і називається секс-туризмом. В ньому головне – можливість в іншій країні отримати те, що вдома зробити важко або взагалі неможливо.

Про секс-туризм та ментальні наслідки, розповідає спеціаліст з психології та сексології Жанна Дженетер спільно з редакцією "О, Море".

Читайте також Секс у літаку: стюардеса розповіла про можливі наслідки

Навіщо людям секс-туризм?

  • заради вражень, експерименту та уявлення про самого себе
  • бажання отримати різносторонній досвід, щоб здаватися у подальшому партнерстві більш грамотним з технічного боку
  • сексуальна розбещеність, яка деморалізує міжособистісний контакт між людьми

Це норма чи розлад?

Не варто судити поверхово і говорити, що таке явище є порушенням. Це питання конкретної людини й фахівця, який йому допомагає. Важливо розуміти, як людина живе, наскільки задоволені його особисті й соціальні потреби.

Якщо відносини такі, в яких сексуальні потреби систематично не задовольняються, викликають душевні страждання і штовхають до того, щоб людина шукала, їхала кудись, витрачала гроші, то напевно це не дуже нормальні відносини й тоді необхідна стороння допомога кваліфікованого фахівця, – каже Жанна.

Які можуть бути небезпеки пов'язані з таким проведенням часу і ментальними наслідками?

"Найімовірніше, споживацьке ставлення до сексу. Коли я обговорюю зі своїми клієнтами тему інтимних відносин в парі, завдяки різним практикам, вони починають усвідомлювати, що секс – це не тільки фізична складова, а духовна, моральна і, в цілому глибока близькість з людиною. Єднання і спілкування, де кожен багатіє".


Наслідки секс-туризму для пари / glavcom.ua

Психолог та сексолог вважає, що секс-туризм може збагачувати лише досвід. Якщо людина постійно і систематично вирішує таким чином свої сексуальні потреби, в результаті виникає ризик залежності від гострих відчуттів і формується залежна поведінка, яка, своєю чергою, може різко погіршувати стан здоров'я особистості в цілому.

Адже у звичайному партнерстві, відбувається обопільний плавний розвиток, виникає багато цікавих подій, кумедних ситуацій, які гріють душу теплими спогадами.

А ось якщо один партнер поїхав, наситився новими враженнями, а повернувшись додому наполегливо або навіть насильно вимагає екзотики в іншого, то це може внести негативний контекст в стосунки, – зазначає експерт.

Чи є сенс всім підряд розповідати про це?

Варто навчитися ставитися до себе і свого оточення екологічно, розбиратися з тим, про що і з ким, які питання є сенс обговорювати, а з ким ні. Якщо у когось виникає осуд – це норма. Ми люди різних поглядів і думок, хтось зрадіє і попросить контакти, хтось засудить.


Не завжди потрібно всім про все розповідати / slovofraza.com

"Нам ще належить навчитися бути екологічними до себе й оточуючих. Але, як правило, подібним досвідом діляться вкрай стримано і це нормально".

Яких особистих правил слід дотримуватися, якщо практикуєш такий вид відпочинку?

Правила контактної безпеки

  • обговоріть прийнятні норми та форми поведінки
  • оберіть стоп-сигнали, які зупинять небажані дії й задовольнять потребу в паузі або зупинці
  • використовуйте засоби й методи для запобігання зараження будь-якими інфекціями, що передаються статевим і контактним шляхом
  • дотримуйтеся екологічної низки різних видів сексу і зберігайте гігієну статевих органів

Цікаво Стюардеса в мінісукні закрила багажні полиці шпагатом і вразила мережу

Правила інформаційної безпеки

  • створіть умови повної анонімності (ніяких фото та відео), щоб уникнути шантажу, маніпуляцій чи ревності
  • відмовтеся від психостимулюючих речовин: або не вживайте, або контролюйте певну дозу
  • якщо це практики з садо-мазо – домовтеся про міру й кількість впливу
  • перебуваючи в іншій країні, заздалегідь дізнайтеся, чи не порушують ваші дії державні закони, а також приділіть увагу забезпеченню умов для фінансової безпеки на цей період