Авіаперевізник заявив, що збільшує до 21 разу на тиждень кількість рейсів у напрямку Київ – Стамбул – Київ. Польоти виконуватимуться в ранковий, денний і вечірній час.

Читайте також Іспанія, Туреччина та Німеччина: МАУ відновлює низку рейсів

До початку літньої навігації МАУ літала з Києва до Стамбулу щодня. У систему бронювання на квітень внесені два щоденних рейси, а з кінця червня – три. Згідно з повідомленням пресслужби авіакомпанії, в деякі періоди рейси здійснюватимуться і чотири рази на день.

Вартість залежить від обраного вами тарифу, а також від того, чи купуєте авіаквитки в один бік чи в обидві сторони маршруту.


Розклад лінії Київ – Стамбул / Скріншот з офіційного сайту МАУ

Польоти за маршрутом Одеса – Стамбул заплановані з частотою три рази в тиждень щопонеділка, середи та п'ятниці у вечірній час.

Зазначається, що на цьому рейсі пасажири зможуть провозити подвійну норму багажу (2 місця по 23 кілограми) у рамках тарифу Economy Standard.


Розклад рейсів Одеса – Стамбул / Скріншот з офіційного сайту МАУ

Нагадаємо, раніше авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" продовжила чартерні рейси Київ – Марса-Алам до 24 квітня. У 2020 році наймолодший курорт Єгипту став головним відкриттям сезону, і зараз стрімко набирає обертів.