Travel24 розповість вам про це диво природи.

Читайте також: Маріанська западина: цікаві факти про найглибше місце на планеті

Улін'юань – мальовничий район в провінції Хунань, Китай. Найбільш відомий Улін'юань природними колонами з піщанику; деякі висотою досягають понад вісімсот метрів. Краєвиди, які відкриваються в заповіднику панорами настільки дивовижні, що при створенні неймовірних пейзажів планети Пандора – і зокрема, легендарних літаючих скель – з голлівудського блокбастера "Аватар" кінорежисер Джеймс Кемерон надихався саме видами Улін'юань. Всього в Улін'юань налічується приблизно три тисячі сто таких колон. Найбільш мальовничу з цих колон – "Південне Небо" (1080 метрів) – у 2010 році перейменували в гору "Аватар-Алілуя".


Літаючі гори Пандори з фільму "Аватар" / liveinternet.ru

Район є частиною поселення Чжанцзяцзе; ділиться він на чотири основні зони – Національний Лісовий Парк Чжанцзяцзе і три національних геопарка – Сосіюй, Тяньцзишань і Янцзяцзе. Загальна площа регіону складає близько 391 кілометр. Крім легендарних колон, тут ще є карстові печери, водоспади та незаймані ділянки лісу.


Гори Улін'юань / world-china.ru

Національний парк Чжанцзяцзе – перший в Китаї лісовий національний парк. Площа становить близько ста тридцяти квадратних кілометрів; розташований він в Улін'юань, ближче до гір Уліна. Ландшафт Чжанцзяцзе досить різноманітний – густі ліси абсолютно раптово змінюються високими горами. Клімат тут теплий і вологий.


Національний парк Чжанцзяцзе / s10.pikabu.ru

Цікаво: Морське око Карпат: таємниці та легенди найбільшого озера України

Через низькі хмари й нескінченні водяні потоки ця місцевість буває часто покрита туманами. Первозданна рослинність все ще покриває 60% площі парку і включає 550 різновидів дерев. Деякі з них, такі як гінкго, до 1948 року вважалися вимерлими.


Гори Улін'юань / globustur.spb.ru

Насолоджуйтеся чарівними пейзажами!