Travel24 за підтримки SKODA KAROQ підготував добірку цікавих локацій України, які ідеально підійдуть для сімейної мандрівки. Тут ви отримаєте незабутні враження.

Читайте також Українські термали: де покупатися, аби оздоровитися

Оленяча ферма

Одне з найпопулярніших місць Закарпаття – єдина в Україні ферма плямистих північних оленів, яка була створена ще в 1987 році. Олені були доставлені сюди вертольотами для їх подальшого розведення, раніше цей вид в Україні не жив.

Після численних прохань туристів оленів дозволили годувати з рук. Тварини тут дуже милі, добрі й кумедні, абсолютно не бояться контактувати з людиною. Тож якщо ви хочете відчути себе ближче до природи та порадувати вашу дитину – обов'язково відвідайте Оленячу ферму.

Парк розваг УРУРУ

Це чи не найвдаліша локація для відпочинку з дітьми у Львові, адже він розташований в лісі, на площі одинадцяти гектарів. Відвідувачам пропонують сітчастий парк, гойдалки, гірки, водне містечко з плотами та цілорічний тюбінг парк – все це подарує незабутні емоції.

Крім того, парк відомий своїми анімованими динозаврами.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

Доки ведмеді не впали у сплячку, варто вирушити в єдиний в Україні, й навіть у всій Європі, реабілітаційний центр. Територія парку площею 12 гектарів повністю відповідає всім екологічним нормам і відтворює природне місце існування ведмедів.

Тварини, які сюди потрапляють – це жертви жорстокого поводження людини або стихійного лиха. Тут їм забезпечується якісне лікування, догляд професійних ветеринарів, здоровий раціон і багато іншого.

Мотузковий парк "Шалена Білка"

Вихідні існують для того, щоб зарядитися на тиждень. Тож мотузковий парк саме те, що треба.

Найкращий мотузковий парк Києва та області пропонує відвідувачам активний відпочинок на природі, цікаві квести для всієї сім'ї та мотузкові маршрути.

Цікаво Тур Україною: куди поїхати наприкінці літа – захопливі фото та відео

Музей космонавтики імені Корольова

Як діти, так і дорослі обмилували це місце в Житомирі. Експозиція музею поділяється на дві основні частини: "Космос" та будинок-музей академіка Корольова.

В першій представлені зразки справжньої космічної техніки й обладнання, макет "Лунохода-2", спорядження космонавтів, і навіть ґрунт з місяця. В другій – будинок, де мешкала родина Корольових.

Особливо відвідувачі радять випробувати на собі крісла з навушниками, де можна послухати "космічну" музику.

Асканія-Нова

Унікальний біосферний заповідник на Херсонщині – диво України. Ця ділянка степу ніколи не оброблялася людиною, а сьогодні є однією з найулюбленіших локацій сафарі-туристів.

В Асканії-Новій – прекрасний зоопарк, а також сафарі-парк, де тварини живуть на волі, в природних умовах. Чудово почуваються тут і люди. Недарма NASA внесла заповідник до рейтингу місць, чия енергетика справляє найпотужніший цілющий вплив на все живе.

Чим дістатися?

Найзручніше добиратися власним авто. Потрібно обирати таке, що зможе подолати певні ділянки, які не в найкращому стані. Ідеальним варіантом буде SKODA KAROQ, що провезе вас у будь-якому місці. Вона дозволить компактно скласти речі кожного з пасажирів, адже багажне відділення цього автомобіля вважається кращим у своєму класі (521 літр і 1630 зі складеними сидіннями). Крім того, ця модель дозволить зекономити бюджет, бо середня витрата палива від 4,50 літрів на 100 кілометрів.


SKODA KAROQ / Фото skoda-auto.ua

Детальніше про авто SKODA KAROQ дивіться у тест-драйві:


Приємної мандрівки!​