Travel24 за підтримки SKODA KODIAQ підготував для вас місця, де можна вдало порибалити. Хапайте вудку й вирушайте в мандрівку!

Читайте також Вихідні з дітьми у квітні: місця, що подарують максимум позитивних емоцій

Куди поїхати рибалити в Україні?

Білі Камені

Неподалік Києва в межах Голосіївського району розташувався Центр сімейної риболовлі Білі Камені. Для охочих порибалити спеціально обладнані платформи. Також для відпочинку є альтанки з мангалами. Тут полюють на щук, коропів, сомів, осетрів, товстолобів, амурів, хижих окунів і навіть можна впіймати форель.

Для жінок рибалка безкоштовна, а діти до 12 років можуть спробувати свої сили на "дитячій" водоймі.


Центр сімейної риболовлі Білі Камені / Фото: Instagram / @bili_kameni

Дельта Росі

Чудову риболовлю на річці Рось, яка переважно тече Придніпровською височиною, у межах Вінницької, Київської та Черкаської областей, обіцяє база відпочинку "Дельта Росі". Тут створені всі умови: пікнік, купання в річці, прогулянки лісом, "тихе" полювання, дайвінг, прогулянки на катері та навіть катання на водних лижах.

Тут водиться плотва, головень, краснопірка, густера, гірчак та інші. Спійману рибу ви можете забрати з собою або приготувати з неї юшку в казані на відкритому вогні.


База відпочинку та риболовлі "Дельта Росі" / Фото: Instagram / @deltarosi

Гамаліївка

Озеро розташоване приблизно за 10 кілометрів від Львова у Пустомитівському районі, поблизу села Гамаліївка. Це місце для тих, хто хоче не лише порибалити, а й повністю відсторонитися від навколишніх, адже у порівняні з минулими пропозиціями – інфраструктура тут відсутня, лише риболовля.

Тут полюють на карася, коропа, сома, білого амура та окуня.


Риболовля в Гамаліївці поблизу Львова / Фото: Фейсбук