До комісії конкурсу CVCEPhoto надійшло майже тисяча заявок з 58 країн. А обрати серед них переможця виявилось складніше, ніж очікували члени журі.

До слова Втекти на вихідні: ідеальні локації Київщини для сімейної поїздки

Фото, від яких перехоплює подих

X позначає місце для чудової фотографії: польський фотограф Марцін Цепієлевський зробив це в природному заповіднику Адрспах-Тепліце в Чехії. Судді були достатньо вражені, щоб це фото переможцем у конкурсі.


Знімок переможця з назвою "Х" / Фото The Daily Mail

Цей знімок, що викликає запаморочення, зробив француз Алекс Буйс. Він отримав нагороду другої премії в конкурсі CVCEPhoto. На ній зображено, як Джефф Мерсьє вилазив з мулена (глибокої щілини, утвореної літньою талою водою) всередині французького льодовика Мер-де-Глейс у жовтні 2020 року.


Запаморочливий знімок на льодовику / Фото The Daily Mail

Цей надзвичайний знімок, який отримав почесну відзнаку, є роботою австралійського фотографа Лаклана Гардінера. На фото Шарлотта Блейк, яка підіймається на скелю острова Бруні біля узбережжя Тасманії, а сильні течії кружляють внизу.


Робота австралійського фотографа Лаклана Гардінера / Фото The Daily Mail

Це неймовірне фото зробив австралійський фотограф Саймоном Картером. Воно показує, що скелелази не піддаються гравітації. Два альпіністи проходять технічно складний маршрут під назвою "Людина, що продала світ" у регіоні Вікторія на Австралії.


"Людина, що продала світ" / Фото The Daily Mail

Цей чудово складений знімок теж відзначили судді. Його зробив іспанський фотограф Хосе Альєнде в лісі Цеа в Астурії на північному заході Іспанії.


Ще один знімок з відзнакою суддів на фотоконкурсі / Фото The Daily Mail

Бронзовий призер фотоконкурсу – італієць Алессандро Кантареллі. Для того, щоб зробити цей знімок йому довелось зробити панораму на 360 градусів, а потім "зшити" 18 окремих зображень.


Робота, яку судді відзначили 3 місцем у фотоконкурсі / Фото The Daily Mail

Автором цієї моторошної фотографії є іспанський фотограф Дієго Кабальєро, і її теж відзначили судді. На ній альпініст прямує в прірву у скелях Валенсії.


Спрямований в прірву / Фото The Daily Mail

Це захопливе зображення іспанця Хав'єра Урбона потрапило до списку почесних згадок. Воно показує альпініста, який рухається по тріщині в унікальному гігантському валуні в національному парку Сьєрра-де-Гвадаррама.


Фото у валуні в національному парку / Фото The Daily Mail