Що дозволять людям

Влада Делі дозволила проводити весілля у банкетних, шлюбних залах і готелях. Водночас є умова – участь в урочистостях можуть брати не більше, аніж 50 людей.

Зауважте Пом'якшення карантину в Іспанії: на вулицях дозволили ходити без масок

Окрім того, працюватимуть тренажерні зали та центри йоги. Вони можуть бути заповнені лише на 50%.

За даними Управління по боротьбі зі стихійними лихами Делі, шлюби дозволятимуть у судах та приватних будинках. Максимальна можлива кількість присутніх – 20 людей.

Водночас у країні суворо стежитимуть за дотриманням карантинних норм.

Відповідальними за правила безпеки є власники банкетних і шлюбних залів. Саме вони мають стежити, щоб гості дотримувалися соціальної дистанції та носили захисні маски.

У разі виявлення будь-якого порушення приймуть суворі заходи покарання або кримінального переслідування проти власника приміщення, а також проти окремої людини. Приміщення негайно опечатають,
– попередили в уряді.

Незважаючи на покращення епідеміологічної ситуації, в Індії досі залишаться закритими школи, кінотеатри, мультиплекси, басейни, розважальні парки та парки розваг.

Коронавірус в Індії: останні новини

  • Станом на червень 2021 року в Індії поширюється штам коронавірусу Дельта Плюс. Вже є перша жертва – в індійському штаті Мадхья-Прадеш помер чоловік. Відомо, що він не був вакцинованим.
  • Дельту Плюс також офіційно зафіксували у районах штату Махараштра: Сіндхудург, Ратнагірі, Палгаре і Джалгаон.
  • Окрім того, в Індії виявили людину, яка після одужання від коронавірусу, інфікувалася аспергільозом – його ще називають зеленим грибком.