Travel24 за підтримки SKODA KODIAQ пропонує вам вирушити в єдиний у світі Музей Писанки. Дізнайтеся, чому його варто відвідати. Звісно, з дотриманням карантинних обмежень: носінням масок та соціальною дистанцією.

Читайте також Вихідні з дітьми у квітні: місця, що подарують максимум позитивних емоцій

Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця (висота – 13,5 метрів) стала візиткою Коломиї й приваблює відвідувачів з усіх країн. Музей спеціально створений для збереження й експонування творів писанкового розпису – писанок.

Колекції Музею

Зараз Музей володіє колекцією, яка налічує понад 12 000 писанок і декоративних яєць із різних регіонів України та країн світу (Пакистану, Білорусі, Польщі, США, Франції та інших). Це і писанки, мальованки, дряпанки, створені на курячій, гусячій, страусовій чи навіть перепелиній шкаралупі.

Безцінною є писанка, яка була написана природними барвниками на гусячому яйці ще понад 500 років тому. Її знайшли у 2013 році у Львові у водозабірній башті під час археологічних розкопок.


Копія найдавнішої писанки в Україні / Фото: en.wikipedia.org

Серед експонатів також є писанки з підписами відомих діячів України. Наприклад, президентів Леоніда Кучми та Віктора Ющенка.

Екскурсія

Тут ви зможете не лише розглянути колекцію, а й стати учасником майстер-класів з розпису писанки. Також у Музеї постійно відбуваються різноманітні виставки майстрів народного мистецтва.Екскурсія в Музей Писанки / Фото: en.wikipedia.org

Слід зазначити, що 2017 року за високий рейтинг від відвідувачів Музей писанкового розпису отримав сертифікат-відзнаку від популярного у всьому світі сайту для мандрівників TripAdvisor.

Цікаво Вікенд у Києві: 5 місць для ідеального пікніка на природі

Чим дістатися?

Найкращим варіантом буде SKODA KODIAQ, у якій ви з легкістю зможете вмістити 7 осіб. Об'єм багажного відділення вважається найбільшим у своєму класі, він досягає 720 літрів (2065 літрів при складених сидіннях). Ця модель має систему допомоги при маневруванні – Manouevre Assist, вона дозволить вам уникнути небезпечних ситуацій при здійсненні паркування заднім ходом.


SKODA KODIAQ / Фото: skoda-auto.ua

Детальніше про авто SKODA KODIAQ дивіться у тест-драйві:


Вдалої мандрівки!