Чим старші люди, тим менше у них є планів на подорожі. Натомість молоде покоління активніше пакує валізи та збирається у мандри.

До теми Автотуризм – тренд літа 2021: яку машину обрати для мандрів Україною

Де українці проведуть відпустку

Відповідно до соціологічного опитування, яке проводило КМІС, 48% українців планують відпочивати поза домом. А майже чверть опитаних не має можливості кудись поїхати.


Як відпочиватимуть українці у 2021 році / Інфографіка 24 канал

Найпопулярнішим залишається відпочинок в Україні. Зокрема, в Карпати найчастіше збираються із західного та південного регіонів країни.

Закордон планують їхати лише 9% опитаних, і цікаво, що переважають жителі селищ, а не міст. Проживають вони переважно у західній та центральній Україні.

До речі, жінки частіше хочуть лишатися вдома на відпочинок, або ж планують мандрівки до родичів у село. Водночас чоловіки більше прагнуть провести відпустку закордоном, або в Карпатах.

Які найпопулярніші напрямки серед українців

За даними аналітики Google, українці після пандемії частіше прагнуть поїхати на відпочинок. Вони шукають різноманітні варіанти як всередині країни, так і за її межами.

Найпопулярнішими напрямками відпочинку в Україні стали:

  • Бердянськ;
  • Залізний Порт;
  • Коблево;
  • Затока;
  • Кирилівка.

Збільшилась кількість запитів про відпочинок на закордонних курортах. Найпопулярнішою країною для відпочинку залишається Туреччина, проте цікавляться також відпочинком на Кіпрі, в Албанії, Болгарії та Чорногорії.