У ролику показано 3 локації, які найбільше надихнули Романа. Це каньйон Станіслав, Асканія-Нова та Лемурійське озеро.

До теми Джарилгацький, Бердянський й не тільки: маяки України, які треба відвідати

Топові місця на Херсонщині

Роман Мартинов пояснив, що загалом ідея для відео про Україну спершу була набагато амбітнішою. Він разом із друзями планував проїхатися через всю країну. Старт у Києві, а тоді – Одеса, Миколаїв, Херсон, Мелітополь, Запоріжжя, Херсон, Харків та Суми. Але плани трішки змінилися.

У коментарі Travel 24 Роман зізнався: якби прокладати ідеальний маршрут, то він обрав би лише Херсонщину.

У цій області є стільки перлин, що потрібно хоча б днів 7, щоб побачити все. Об'їхавши лише одну Херсонщину, ви зрозумієте, наскільки різноманітна та прекрасна Україна!
– поділився враженнями від поїздки Роман Мартинов.

Блогер радить обов'язково відвідати:

  • Єкатиринський собор в Херсоні;
  • заповідник Асканія-Нова;
  • рожеві озера (Лемурійське);
  • каньйон Станіслав;
  • Олешківські піски (найбільша пустеля Європи);
  • острів Джарилгач;
  • Арабатську стрілку.

Локації з відео

Блогер пояснив, що каньйон Станіслав став для нього місцем сили. Коли Роман Мартинов стояв нагорі та дивився на воду і птахів, зрозумів, що хоче, аби цю красу побачили всі.

В Асканії-Нові Романа приємно здивував сервіс, але найдужче – природа в усьому її різноманітті (один лише кінь Пржевальського чого вартий). Крім того, це єдиний степ в Європі, що ніколи не обробляла людина.

І, звичайно, рожеві озера ще нікого не залишили байдужими. Блогер розказав, що до поїздки вважав, що такі гарні краєвиди можна побачити десь в Австралії. Однак, побувавши на Херсонщині, був приємно вражений. Він також дав практичну пораду туристам: на озера краще їхати після обіду, зустріти там схід сонця, залишитися на ніч та прокинутись на світанку.

Чарівна Херсонщина: дивіться неймовірне відео