Про це заявив міністр туризму країни Тонг Кхон. Посадовець зазначив, що за останні 2 роки багато туристичних підприємств були закриті, а десятки тисяч співробітників втратили роботу.

Цікаво Через виверження вулкана під воду пішов майже весь острів Тонга: який вигляд має зараз

Камбоджа запускає кампанію з відродження туризму: що відомо

Ця кампанія є стратегією по залученню туристів з усього світу, а також з країн, що входять до Асоціації держав Південно-Східної Азії, в Камбоджу,
– сказав на презентації програми міністр туризму країни Тонг Кхон.

Він додав, що всім повністю вакцинованим туристам можна їхати в Камбоджу без карантину. За його словами, усі підприємства, пов'язані з туризмом, дотримуватимуться правил, які допоможуть запобігти поширенню COVID-19.

Країна Південно-Східної Азії відкрила кордони для повністю вакцинованих мандрівників в листопаді минулого року після того, як велику частину населення вакцинували від COVID-19. Міністерство охорони здоров'я повідомило, що наразі 13,74 мільйона осіб (86% жителів країни) повністю вакциновані.

Що подивитися у Камбоджі

Камбоджа відома трьома унікальними об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: археологічним парком Ангкор, храмом Преа Віхеар і археологічною пам'яткою Самбір Прей Кук. Крім того, в Камбоджі розташована 450-кілометрова мальовнича незаймана берегова лінія, що простягнулася через чотири південно-західні провінції.

COVID-19 у Камбоджі: останні дані

  • За даними Worldometer, станом на 30 січня 2022 року у Камбоджі виявлено 121 242 випадків зараження коронавірусом;
  • На жаль, з них 3 015 летальних;
  • Водночас 117 363 осіб побороли хворобу.