Державна прикордонна служба України підрахувала кількість пропускних операцій за минулий рік, й сформувала перелік напрямків, за якими українці їздили найчастіше.

Цікаво Україну торік відвідали понад 4 мільйони іноземців: з яких країн приїжджали найчастіше

Куди найчастіше їздили українці у 2021

У ДПСУ підкреслили, що, за переважною більшістю показників, у порівнянні із цифрами 2020-го, відзначається істотне зростання у перетині кордонів українцями.

За підсумками 2021-го беззаперечним лідером для наших земляків залишається Республіка Польща – понад 4,4 мільйона поїздок (+13%) наших громадян до цієї країни,
– зазначається у повідомленні.

На другому місці Туреччина із загальною кількістю понад 2 мільйони українців, які здебільшого прямували на відпочинок. Третє місце посіла Угорщина – понад 1,7 мільйона пропускних операцій.

Рейтинг найпопулярніших країн:

  1. Польща
  2. Туреччина
  3. Угорщина
  4. Єгипет
  5. Росія
  6. Румунія
  7. Молдова
  8. Словаччина
  9. Німеччина
  10. Білорусь


Куди найчастіше їздили українці у 2021 році / Інфографіка ДПСУ

Так, згідно з рейтингом, удвічі зросла кількість подорожей українців до Єгипту. Водночас РФ демонструє планомірний спад (у 2020-му до країни-агресора їздили на 12% українців менше), а частка громадян України, які їздили до Білорусі, знизилася більш ніж удвічі.

Прогнозується, що в майбутньому місце останньої країни може зайняти Грецька Республіка – у 2021-му вона демонструвала приріст популярності серед українців у 7,5 раза. До слова, у слід за нею йдуть Об'єднані Арабські Емірати та Італія.