Популярність деяких туристичних напрямків з кожним днем зростає. Річ у тім, що багато країн пом'якшують умови перетину кордонів.

Читайте також Автотуризм – тренд літа 2021: яку машину обрати для мандрів Україною

У липні МАУ збільшить кількість рейсів за такими напрямками:

  • Київ – Афіни – до рейсів щовівторка, щочетверга та щоп'ятниці додаються нові частоти щонеділі з 11 липня та щосуботи з 31 липня;
  • Київ – Ларнака – щоденні рейси із додатковою частотою щопонеділка з 12 липня;
  • Київ – Каїр – щопонеділка, щовівторка з 13 липня, щосереди, щочетверга, щоп'ятниці з 23 липня та щонеділі;
  • Київ – Баку – щоденні рейси з урахуванням додаткових частот щовівторка з 13 липня та щосуботи з 24 липня;
  • Київ – Єреван – щоденно + додаткові частоти щопонеділка з 26 липня та щочетверга з 29 липня.

У авіакомпанії зазначають, що оновлений розклад за вказаними авіамаршрутами дозволить пасажирам скористатися комфортнішим стикуванням, зокрема забезпечить більший вибір при сполученні через Київ до/з Парижа, Мілана, Лондона, Амстердама, Женеви, Берліна, Мюнхена, Вільнюса, Барселони, Праги, Тбілісі та регіонів України.

Нагадаємо, 1 липня українські туристи тривалий час не могли вилетіти на довгоочікуваний відпочинок до Анталії. Чому сталися масові затримки рейсів, хто в цьому винен, яка ситуація зараз та чи може вона повторитися знову – читайте у матеріалі 24 каналу.

Крім того, раніше рейс МАУ, що прямував з Харкова до турецького Бодрума, затримався – спершу через негоду, а згодом через птаха, що застряг у двигуні.

Також Державіаслужба України видала й оновила права авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" на польоти за 7 маршрутами до Греції.